Bronie w GTA TLaD

W tym artykule opisane są tylko bronie, które zostały dodane w tym dodatku. Oczywiście, reszta z GTA IV także występuje w grze. Nowych jest dokładnie sześć, w tym jedna broń biała. Wnoszą one kilka nowych sposobów na walkę z wrogiem. Aby je zdobyć wystarczy wybrać w telefonie kolejno Menu/Kontakty/Terry/Van z bronią, po czym udać się na miejsce spotkania oznaczone literą „T” na mapie. Twój przyjaciel pozwoli ci nabyć arsenał po okazyjnych cenach, wliczając w to nie tylko nowe modele. Oto wszystkie nowe bronie dodatku The Lost and Damned.
Kij bilardowy

Jest to typowa broń biała, której jako jedynej nie możemy kupić u Terry’ego. Zyskasz ją grając partyjkę w bilard w klubie The Lost. Sam kij nie jest bardzo przydatny w walce wręcz, lecz jego zaletą jest długi zasięg jak na tego typu broń. Warto dodać, że nie występuje w trybie multiplayer.
Bomba rurowa

Cena: $700
Limit: 25 bomb
Broń rzucana powodująca duże zniszczenia. Łatwo rzucić ją pod jakiś pojazd , rzadziej w tłum ludzi. Jest niewiele efektywniejsza od granatu, ale wydziela się z niej dym przed wybuchem, co daje przeciwnikowi czas na ewentualną reakcję bądź ucieczkę.

Automatyczny 9mm

Cena: $500 + $15 za jeden magazynek
Rozmiar magazynku: 17 naboi
Limit: 1200 naboi
Jest to jedna z tych broni, która wygląda niepozornie, ale sieje spustoszenie. Dużą zaletą jest szybkostrzelność, zbliżona do tej z broni SMG. Idealnie nadaje się do driver-by oraz do walki na krótki dystans. Bardzo tania i przydatna pukawka.

Szturmowy shotgun

Cena: $3500 + $25 za jeden magazynek
Rozmiar magazynku: 8 naboi
Limit: 250 naboi
Przydatny w walce z pojazdami, ze względu na bardzo duże obrażenia. Już 5 strzałów może wystarczyć do tego, aby rozwalić samochód. Jest w pełni automatyczny, co wpływa dodatnio na jego szybkostrzelność. Jeżeli szukasz odpowiedniego arsenału do szybkiego zniszczenia kilku pojazdów, polecam właśnie tego shotguna

Granatnik

Cena: $7000 + $700 za każdy granat
Rozmiar magazynku: 1 granat
Limit: 20 granatów
Granatnik, jak sama nazwa wskazuje miota granatami. Moc jest dokładnie taka sama jak w przypadku zwykłych granatów. Zwiększa się natomiast celność i efektywność, gdyż wystrzeliwane granaty można odbijać od ścian bądź pojazdów. Warto posiadać granatnik, gdy wybieramy się na walkę z dużą liczbą wrogów.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz