Grand Theft Auto V na targach Gamescom?

Prawdopodobnie po przeczytaniu tytułu newsa większość z Was nachodzi myśl, że Rockstar wykręci ten sam numer jak w przypadku ostatnich targów E3. Mówiąc szczerze też mam takie koszmary ;]Tegoroczne targi minęły pod znakiem nowej, odchudzonej wersji konsoli Xbox360, która w tym momencie niemal jest na równo z konsolą Sonyego. Jeśli chodzi natomiast o nowe Grand Theft Auto wiele wskazuje na to, że zobaczymy je już niedługo. Należy jednak pamiętać, że nie są to oficjalne informacje i każde zdjęcie czy wpis (nawet ten ;] ) może okazać się zdradziecki.

W sieci możemy znaleźć wiele zdjęć, które wskazują na to, że nowe GTA zostanie zapowiedziane na nadchodzących targach Gamescom jak na przykład to Klik!. Druga sprawa to informacja o tym, że prawdopodobnie jeden z testerów studia Rockstar wygadał się mówiąc o tym, że właśnie szlifuje nowe GTA V. Napisał to jeden z redaktorów blogu TheBitBag, który usłyszał to właśnie od wyżej wymienionego członka ekipy Rockstar, który miał na sobie nawet plakietkę. Ja osobiście w to nie wierzę i jestem przekonany, że albo sobie to zmyślił, albo zapomniał o tajemnicy jaka obowiązuje w tego typu firmach  ja oczywiście jestem za tym pierwszym ;]

Więc jak na razie pozostaje nam czekać na targi, które odbędą się między 18, a 22 sierpnia  Na których być może wszystko się wyjaśni.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz