GTA IV: Episodes from Liberty City kolejnym projektem Iron Squad

Grupa Iron Squad (www.ironsquad.pl) w porozumieniu z zespołem GTA Polska (www.gtapolska.pl) przejmuje projekt polonizacji odsłon wchodzących w skład wydania Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City, to jest dodatków The Lost and Damned oraz The Ballad of Gay Tony. To dość spory skok w stosunku do poprzednich projektów, które były skierowane raczej do wąskiej grupy odbiorców.

Ten sam projekt został rozpoczęty przez zespół GTA Polska we współpracy z PL Projekt. Niestety, z tej pierwszej grupy nie wiele zostało, a z ostatniej – praktycznie nic. Wspólnie z szefem projektu, Krejdem, Iron Squad doszedł do porozumienia wedle którego spolszczenia obu dodatków zostaną wykonane  właśnie przez Nich. Co to oznacza? Mniej więcej tyle, że projekty zostaną dokończone korzystając z dotychczasowych osiągnięć pierwotnych autorów. W pierwszej kolejności pójdzie na warsztat dodatek The Lost and Damned. A wszystko to wspólnie z Kalwim, który w ekipie GTA Polska spędził ostatnie 2 lata.

Zanim to jednak nastąpi  dokończone zostanie tłumaczenie oryginalnego GTA4. Dowodem determinacji niechaj będzie fakt, że z tego linka możecie pobrać pierwszą aktualizację.

Czekajcie na kolejne doniesienia.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz