Piątkowa premiera spolszczenia GTA IV: The Lost and Damned!

Premiera jednej z najbardziej wyczekiwanych polonizacji odbędzie się 28 października, czyli już w najbliższy piątek! Będziecie więc mieli cały weekend na dogłębne zapoznanie się z grą.

Prawda, że dobrze wybraliśmy datę? To z pewnością będą dobre dni dla fanów serii, którzy nie władają obcymi językami na tyle dobrze, aby w pełni cieszyć się z gry. Na panelu po prawej umieściliśmy już specjalny licznik, który zadba o to, żebyście nie zapomnieli o tym wydarzeniu.

A wydarzenie to z pewnością duże, szczególnie dla zespołu Iron Squad. Jest to bowiem zwieńczenie naszego wielomiesięcznego wysiłku, chwile w których możemy cieszyć się z efektów dobrze wykonanej pracy. A czy jest dobrze wykonana, to już ocenicie sami. My jednak możemy zapewnić, że spolszczenie GTA IV: The Lost and Damned będzie lepsze od spolszczenia GTA IV. Wiemy to, ponieważ dodatek dzieli niektóre pliki z podstawową wersją gry i w tych również musieliśmy wprowadzać zmiany, naprawdę dużo. Beta testy jeszcze trwają, lecz powoli zmierzają ku końcowi, więc możecie być pewni, że podany termin jest ostateczny.

Przypomnijmy, że projekt tłumaczenia GTA IV: The Lost and Damned został przejęty po zespole GTA Polska, który upadł, zanim na dobre rozpoczęto prace. W Iron Squad pierwsze prace zostały rozpoczęte w marcu bieżącego roku, jednak tak naprawdę trwały znacznie krócej. Pierwsze miesiące zostały poświęcone głównie zapoznawaniu się z projektem czy nowym systemem dla tłumaczy, w efekcie czego ruszyliśmy z kopyta dopiero około czerwca. Od tamtej pory zdołaliśmy przetłumaczyć większość gry, przeprowadzić korektę a także beta testy. Mamy nadzieję, że nasza praca przyniesie wam wiele mile spędzonych godzin przy grze.

Pamiętajcie – spolszczenie GTA IV: The Lost and Damned zostanie udostępnione już w najbliższy piątek, 28 października. Do tego czasu opublikujemy jeszcze kilka informacji na temat projektu.

źródło: ironsquad

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz