Czyżby powstawało kolejne GTA na komórke ?

Dzisiaj mam dla was coś naprawdę zaskakującego. Mianowicie „GTA na telefon komórkowy”.

Brzmi zaskakująco, ale prawdziwie. W końcu się doczekaliśmy gry mobilnej typu Grand Theft Auto. Nie jest to rzecz jasna „prawdziwe” dobrze znane nam GTA, jednak produkcja w dużej mierze je przypominająca.

Otóż w ostatnim czasie „spod ręki” TAG Games (firmy zajmującej się kreowaniem gier mobilnych) wyszła produkcja tytułem Car Jack Streets, która znakomicie odzwierciedla wspaniale znane nam GTA i przenosi je wprost na nasze komórki.

Gra pozwala nam wcielić się w rolę gangstera. Przyjdzie nam pracować dla mafii jak też dla rekinów biznesu. W grze występujemy w roli kilera, kierowcy oraz kuriera tzn. że będziemy zabijać na zlecenie, transportować naszych zleceniodawców oraz przewozić dla nich towar. Jednak to nie wszystko, w wolnym czasie możemy uczciwie jak prawy obywatel pracować jako rozwoziciel pizzy lub kierowca taksówki.

Kamera widziana jest z rzutu top-down. Wśród twórców Car Jack Streets znajduje się dwóch były członków teamu DMA Design, który ma na swoim koncie wiele klasyków 2D jak też wspaniałe Grand Theft Auto III.

Chcieliśmy poinformować, że dziś zarejestrował się już setny użytkownik w naszym serwisie i dziękujemy za częste odwiedzanie naszej witryny. Ekipa GTASive.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz