Grand Theft Auto V w Hollywood?

W ciągu ostatnich kilku miesięcy dużo było plotek o kolejnej nowej części Grand Theft Auto V, były już tezy, że miasto całej gry będzie posiadało klimat Miami, podobnie jak w Vice City ale tym razem wiadomość jest taka, że GTA V między innymi miastami zawita również w Hollywood (podobnie jak w San Andreas: Vinewood) jednak zapewne w tym przypadku również za widnieje pod inną nazwą (o ile za widnieje) Zapewne od Rockstar nie długo możemy się spodziewać niesamowitych niespodzianek. Nie pozostaje nam nic innego, kiedy już oficjalnie będziemy mogli mówić GTA V.

Prawdopodobnie stanie się to podczas konferencji, której tematem przewodnim będzie Max Payne 3. Będzie to spotkanie zastępujące prezentacje, z jakimi Rockstar miało przyjechać na czerwcowe targi E3 (które zgadnijcie, gdzie się odbyły), ale z różnych powodów nie przyjechało. Może wreszcie na nim GTA V zostanie oficjalnie zapowiedziane.

Z kolei redaktorzy serwisu Eurogamer dowiedzieli się, że pracownicy Rockstar od jakiegoś czasu jeżdżą do Hollywood w celach wywiadowczych. Jest to jednak informacja pochodząca od anonimowego informatora, więc nie wiadomo, ile jest w niej prawdy. Czekamy na kolejne informacje Ekipa GTASive.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz