Grand Theft Auto V z podtytułem Vice?

Całkiem niedawno na jednym z polskich serwisów Grand Theft Auto Gta-C.com.pl pojawiły się ciekawe informacje dotyczące tytułu nowego Gta prawdopodobnie (Gta 5), w którym to może znajdować się podtytuł „Vice” Czy to możliwe? Wielu fanów trzyma się teorii, że lata w wersjach pc towych szły do góry, zacznijmy od Gta III w tym przypadku były lata współczesne, później vice city lata 80 dziesiąte, San Andreas lata 90 dziesiąte natomiast Gta 4 powołuje się do lat współczesnych niemal, że podobnie jak Gta 3 a po Gta 3 było Vice City więc po Gta 4 co może być? czyżby powrót do Vice? Cóż spekulować możemy ale co wyjdzie jeszcze się okaże.

Wracając do tematu związanym z podtytułem „Vice” jeden z redaktorów serwisu Game Reactor otrzymał ciekawego maila od jednego z internautów… Dokładnie rzecz ujmując, użytkownik o nicku „mrblack” przekazał mu wiadomość, jaką otrzymał rzekomo od samego Rockstara. Trudno powiedzieć, czy jest to w 100% plotka, czy może jest w tym trochę prawdy.

Redaktor Game Reactora, który otrzymał tę wiadomość, jest jednak nastawiony do sprawy dość sceptycznie. Nie spodobało mu się to, że wiadomość została sfotografowana aparatem cyfrowym, a nie uwieczniona zwykłym PrintScreenem, oraz to, że informacja o prezentacjach została przekazana jako plik graficzny, a nie dokument tekstowy (wydawcy praktycznie nigdy nie wysyłają wiadomości w takiej formie).

W sieci można znaleźć dużo tego typu informacji więc trudno przepuszczać czy powyższe informacje to tylko plotki czy też wiarygodne przepuszczenia, cóż nie pozostaje nam nic innego jak czekać na oficjalne informacje od Rockstara*.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz